Вітаємо Голову БФ “Корона князів Острозьких”, Почесного консула Литовської Республіки (Луганська область) в Україні, Голову   Українського  Стрілецького союзу  мецената Робертаса Габуласа  з високою нагородою Міністерства оборони Литви – медаллю  “За заслуги”.

  

 

 

 

    

     Нагородження з нагоди Дня державності Литви 6 липня 2021 року

На церемонії нагородження, що відбулась 6 липня 2021 року у Президентському палаці у Вільнюсі з нагоди Дня Державності Литви, Президент Литовської Республіки Гітанас Науседа особисто вручив Почесному консулу пану Габуласу Орден Офіцерського Хреста «За заслуги перед Литвою».

  

 

За багаторічну сумлінну працю й заслуги перед литовським народом голова Благодійного фонду «Корона князів Острозьких» меценат Робертас Габулас нагороджений медаллю ІІ ступеня «За заслуги перед Литвою».

Висока нагорода, якої був удостоєний меценат, – це результат високого професіоналізму, активної життєвої позиції, творчого  підходу до реалізації  важливих проектів в галузі культури, а також свідчення  щирої відданості інтересам Литви та України.

         

 

Відзнака голові фонду “Корона князів Острозьких” меценату Робертасу Габуласу  за постійну підтримку та допомогу у справі вшанування історичної пам’яті литовько-української спадщини, яку він отримав від Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса